ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ЦИФРОВОГО ПІДПИСУ
ДЛЯ ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ


..............................................................................................................................................................................................................................................................

     
         Допоможемо в отриманні електронних цифрових ключів для подання звітності в електронному вигляді.

         Ми позбавимо Вас від кілометрових черг, щоб подати звіти та візьмемо на себе реєстрацію електронного цифрового підпису. Електронний цифровий підпис - отримується в одному з українських акредитованих центрів, а що стосується програмного забезпечення, то тут клієнт обирає з ряду запропонованих спеціалізованих програм на свій вибір.
        Ми проконсультуємо з вибору програм для подання звітності в електронному вігляді  (M.E.Doc, OPZ, СОНАТА, ZreeZvit та інші). 

      
Вартість послуги - 300,00 грн.
Оформлення ключі ЕЦП всього лише за 1 день!


Акційні умови !!! При співпраці з нами у веденні вашої підприємницької діяльності
(бухгалтерського обліку) - оформлення електронного цифрового підпису для подання звітності (ЕЦП)  БЕЗКОШТОВНЕ !!!
для юридичних та фізичних осіб-підприємців.

        Нагадуємо, що для поданні звітності в електронному вигляді необхідно оформити електроній цифровий підпис.аравити  Для протидії шахрайству та захисту законних інтересів заявників з 30 жовтня 2015 року для отримання послуг електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) представництво юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, повинні оформити нотаріальне доручення з дотриманням вимог Закону України від 12 вересня 1993 року №3425 «Про нотаріат».
        Вартість нотаріальних послуг від 300,00 грн., сплачуються додатково нотаріусу.


Переваги подання електронної звітності:

     Економія часу. Через інтернет можна подавати звітність не тільки в податкову службу, а й до фондів страхування і статистику.
     Вибір часу. Звітність в паперовому вигляді подається тільки в робочий час, то при поданні в електронному форматі, звіти можна подавати у зручний час для ВАс, до 24,00 годин.
    Наявність додаткових можливостей в програмі ( нагадування, консультування). Автоматична перевірка звітності не дозволить допустити зайвих арифметичних помилок і зробить попередню камеральну перевірку. Вбудований календар бухгалтера вчасно підскаже терміни в які необхідно надати ті чи інші звіти, нагадає про сплату податків.
    Постійні оновлення. Хороше програмне забезпечення або веб-ресурс постійно оновлюють свій функціонал для роботи з документами, а також додають нові бланки звітності, стежать за їх актуальністю і відсутністю помилок.
    Оперативний контроль стану подання звітності. Електронне подання звітності дозволяє оперативно отримати інформацію про те, що звіт прийнятий або не прийнятий і з якої причини, тобто коли Ви допустили помилку або подали звіт в невстановлені терміни і т.д. Це дозволяє вчасно переподати звітність виправивши помилки.
    Доступна вартість програми. Вартість програми різна і залежить від функцій, надання ресурсів і якості оновлення, але в цілому вона доступна користувачам у яких є вибір ціна-якість.
    Автоматичне формування електронного архіву. Кожне програмне забезпечення формує архув електроних копій звітів, квитанцій та інших електронних документів. Це дозволяє забезпечити збереження електронної звітності та документації, а також квитанції про її прийняття.
Формування в програмі іншої електронної документації.
   Деякі програми забезпечують можливість формування електронної первинної документації в програмі, що дозволяє поступово переходити на повний електронний документообіг.

При виборі програми для подання звітності в електронному форматі слід звернути увагу на наступні данні про неї:
 • З якими електронними сертифікатами може працювати данне програмне забезпеченн;
 • У які органи підтримується поданні звітності;
 • Зручність підключення і встановлення програмного забезпечення;
 • Технічна підтримка, своєчасність оновлення програмного забезпечення (веб-ресурсу);
 • Зрічність користування, оптимальність інтерфейсу;
 • Дізнайтесь, як ведеться електронний архів, чи можливо його перенести на інших комп"ютер або завантажити з веб-порталу.

Законодавство надає вибір використовувати будь-яку программу на розсуд користувача.

Безкоштовне програмне забезпечення - надано Державної фіскальною службою:
 • "Електронний кабінет платника податків" За  допомогою данного сервісу платник податків має можливість: підготувати, заповнити та відправити податкову звітність в електронному вигляді; переглянути данні про стан розрахунків з бюджетом. *На данний момент сервіс знаходиться в тестовій експлуатації, тому може працювати не коректно.
 • "Едине вікно надання електронної звітності"
 • "OPZ" - клієнтьсяке програмне забезпечення в якому можливо тільки сформувати звітність для подання до податкової служби, але не має модуля шифрування і подання звітності.

Комерційне (платне) програмне забезпечення.
На сьогодні  досить багато пропозицій програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, але мі виділили декілька, най позповсюджених.
 • M.E.Doc;
 • Арт-звітт плюс;
 • С-Звіт;
 • iFin;
 • Соната.

         Вибираючи для себе програмне забезпечення з електронного подання звітності, пам"ятайте, що кращим буде те програмне забезпечення, яке максимально знижує можливість помилки при склажанні звітності, гарантує конфіденційність даних і легко інтегрується з діючими у Вас на підприємстві системами бухгалтерського обліку, має зрозумілий інтерфейс, що не вимагає істотних зусиль з його освоєння.
      


Тел.:  +38 ( 098 ) 087 50 90
Тел.:  +38 ( 044 ) 227 42 64
E-mail: zvit-service@ukr.net
Copyright 2017 Zvit Service Consulting


Тел.:  +38 ( 098 ) 087 50 90
Тел.:  +38 ( 044 ) 227 42 64
E-mail: zvit-service@ukr.net
ЮРИДИЧНИЙ ТА БУХГАЛТЕРСЬКИЙ АУТСОРСИНГ