Юридичний та бухгалтерський аутсорсинг
  +38 ( 098 ) 087 50 90
  zvit-service@ukr.net
UA | RU

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ СУПРОВІД - ІТ СПЕЦІАЛІСТІВ

Надаємо бухгалтерський супровід ІТ - спеціалістам в Україні (ІТ-компаніям та ІТ-підприємцям). Наші працівники займаються веденням бухгалтерського та податкового обліку для юридичних осіб та підприємців віддалено. Ми робимо бухоблік компаній-клієнтів прозорим та доступним, допомагаючи мінімізувати фінансові витрати та сконцентруватися на основній роботі. До кожної компанії-клієнтів ми відносимося індивідуально.
Бухгалтерський супровід здійснюється на всій території України.

Для підприємців ( ФОП )
Послуга включає:
  • ведення електронної книги доходів підприємця;
  • облік операцій по розрахунковому рахункові;
  • перевірка правильності оформлення первинної документації;
  • сортуванння і систематизація документів;
  • підготовка та подання звітності;
  • повідомлення про строки та суми сплати податків (єдиного податку та єдиного соціального внеску);
  • оформлення документації, пов"язаної з найманими працівниками: кадрове діловодство, розрахунок і облік нарахування заробітної плати;
  • інформаційно-консультаційну підтримку.
Бухгалтерське обслуговування для ФОП:
ФОП - 1, 2 група  (без найманих працівниуів) - 1 500,00 грн./квартал;
ФОП - 3 група 5% (без найманих працівників) - 1 500,00 грн./квартал;
ФОП - на єдиному податку з ПДВ (до 20 операцій на місяць) - 2 800,00 грн./місяць.
ФОП - загальна система оподаткування (до 20 господарських операцій на місяць) - 3 000,00 грн./місяць;
ФОП - загальна система оподаткування з ПДВ (до 20 господарських операцій на місяць) - 2 800,00 грн./місяць;

Вартість доплати за кожного наступного найманого працівника - 500,00 грн/місяць.
Разова вартість за підготовку кадрової документації за найманого працівника - 1000,00 грн.

Для юридичних осіб (ПП, ТОВ) 
Послуга включає:
  • організацію бухгалтерського обліку господарсько-фінансової діяльності;
  • контроль дотримання порядку оформлення первиних та бухгалтерських документів;
  • аналіз взаєморозрахунків з дебіторами/кредиторами;
  • облік операцій по розрахунковому рахункові;
  • сортуванння і систематизація первинних документів;
  • оптимізація оподаткування та податкове планування;
  • розрахунок сум податків передбачених законодавством;
  • підготовка та подання звітності;
  • повідомлення про строки та суми сплати податків;
  • оформлення документації, пов"язаної з найманими працівниками: кадрове діловодство, розрахунок і облік нарахування заробітної плати;
  • інформаційно-консультаційну підтримку.
Бухгалтерське обслуговування для юридичних осіб: 

Якщо відсутня діяльність на підприємстві;
  • Кількість операцій  "0" вартість складає - 1 800,00 грн./місяць;
Якщо здійснюється діяльність то прораховується вартість послуг в залежності від кількості господарських операцій на підприємстві, і розраховується на основі наступного порядку, якщо сторонами не погоджено інше:
  • Кількість операцій від  1 - 20 вартість складає - 2 800,00 грн./місяць;
  • Кількість операцій від 21 - 40 вартість складає - 3 900,00 грн./місяць;
  • Кількість операцій понад - 41 вартість скрадатиметься за домовленістю сторін.
Послуг для юридичних осіб на будь якій системі оподаткування:
- Спрощена система оподаткування 3 група 5%;
- Спрощена система оподаткування 3 група 3% + ПДВ;
- Загальна система оподаткування;
- Загальна система оподаткування + ПДВ;

Вартість доплати за кожного наступного найманого працівника - 500,00 грн/місяць.
Разова вартість за підготовку кадрової документації за найманого працівника - 1000,00 грн.

................................................................................................................................................................................................................................................

Ви плануєте зареєструвати свій бізнес в сфері ІТ ?

Наша компанія "ZVIT SERVICE" - спеціалізується на комплексному супроводі бізнесу. Пропонуємо Вам допомогу у відкритті власного бізнесу та подальшого юридичного та бухгалтерського супроводження.  
Ми допоможемо Вам у виборі системи оподаткування в залежності від груп єдиного податку, який варіант оподаткування буде найкращим для Вашого виду діяльності.

Переходьте за посиланням:
..................................................................................................................................................................................................................................

Ви вже зареєстровані підприємцем!

Надання бухгалтерських послуги у сфері ІТ - є одним з напрямів нашої компанії, організація і ведення бізнесу - здійснюється бухгалтерами  з досвідом роботи.  Бухгалтерський супровід здійснюється на всій території України.

Для підприємція які тільки відкрили бізнес та зареєстрували ФОП – допомогаємо вірно поставити бухгалтерський та податковий облік у ІТ сфері.
Для вже працюючих підприємців пропонуємо налагодити документообіг, за необхідністтю перевірити минулі періоди: подану звітність та сплату податків, провести звірку з ДФС,

Ми візьмемо на себе надання бухгалтерських послуг: відповідальність за здійснення операцій та закриття звітних періодів, складання і здачу бухгалтерської та податкової звітності в органах ДФС, статистики, фондах, а також здійснення звірки розрахунків з податковими органами.
Отримали Виписку з єдиного держреєстру про реєстрацію ФОП і не знаєте, яку систему оподаткування вибрати або яку групу?
Є 2 системи оподаткування:
1) загальна;
2) спрощена (єдиний податок).
Загальна система оподаткування -  вигідна тим, у кого невеликі доходи або великі витрати, так як там ведеться облік доходів і витрат. Що стосується податків – потрібно платити 18% прибуткового податку, 22,0% єдиного соціального внеску (ЄСВ) і 1,5% військового збору. Всі податки сплачуються з суми чистого доходу за умови наявності документів, що підтверджують витрати.
Спрощена система оподаткування – єдиний податок. Але тут виникає питання, яку групу вибрати, так як їх чотири.
Перша група відпадає – це, в основному, надання побутових послуг і торгівля з лотків на ринках; четверта – теж, так як це сільгосппідприємства.
Залишається друга і третя. У чому між ними суттєва різниця і на що потрібно звернути особливу увагу?
Існують обмеження на надання послуг тим, хто на єдиному податку (продажу товару це не стосується). Якщо ви плануєте працювати з іноземними замовниками або з українськими замовниками, які знаходяться не на єдиному податку, тоді Вам підійде тільки 3-тя група. Тобто, саме 3 група єдиного податку підійде переважній більшості ІТ-фахівців.
Гранична сума доходу в 2023 році для 3-ї групи – 5 818900,00 грн. Ставка єдиного податку 5%.
Якщо ж ви плануєте співпрацювати з ФОП або юридичною особою на єдиному податку, тоді можна використовувати і 2-ї групи – тут ставка єдиного податку 20% від мінімальної зарплати (у 2023 році це 1340,00 грн. на місяць).
Незалежно від групи і незалежно від того, є дохід чи ні Вам також потрібно буде платити ЄСВ, ставка якого 22% від мінімальної зарплати – в 2023 році це 1474,00 грн.
Будьте уважні при виборі групи! Вибравши, наприклад, 2-ї групи і працюючи з іноземним замовником, ви можете зіткнутися з тим, що вас позбавлять єдиного податку і змусять платити єдиний податок в сумі 15% від тієї суми доходу, яка була отримана від іноземного замовника.

Подання звітності
Звіт з ЄСВ для всіх здається 1 раз рік протягом 40 днів після закінчення звітного року. Якщо Ви на загальній системі – здаєте 1 раз в рік декларацію «Про майновий стан та доходи» так само протягом 40 днів.
Якщо Ви на єдиному податку – здаєте декларацію «платника єдиного податку» – для 2-ї групи – раз на рік протягом 60 днів з Додатоком про податок ЄСВ, для 3-ї групи – щоквартально наростаючим підсумком – протягом 40 днів після закінчення кварталу. Та памятайте з декларацією за 4 квартал подати Додаток 1 з податку ЄСВ за рік.
Якщо ви користуєтеся найманою працею або послугами інших ФОП, або купуєте товар у ФОП, тоді потрібно ще подавати звіт 1-ДФ -він щоквартальний, здається за той квартал, в якому мало місце бути подія з перерахованих вище умов.
За найманим працівникам потрібно ще здавати звіт по ЄСВ щомісяця до 20-го числа за попередній місяць.

При переході з однієї системи оподаткування на іншу або при зміні групи – потрібно здати за квартал, в якому перейшли, декларацію. Наприклад, Ви були на 2-й групі, і перейшли на 3-ю з 3-го кварталу, значить з 1-го липня по 9 серпня потрібно здати податкову декларацію платника єдиного податку за 2-й групі, а в декларації за 9 місяців потрібно показати дохід і оплату податку як за 2-й групі, так і по 3-й.
Якщо ж Ви перейшли з єдиного на загальну з 3-го кварталу, то за 2-й квартал Ви подаєте декларацію платника єдиного податку, а за 3-й – декларацію про майновий стан і доходи, щоб підтвердити перехід. Далі вже будете здавати її раз на рік.

Терміни сплати податків
Згідно із законом, ЄСВ сплачується 1 раз в квартал – до 19-го числа наступного після закінчення кварталу місяця, наприклад, до 19-го квітня за 1-йквартал.
Єдиний податок для 2-ї групи – щомісяця до 20-го числа за поточний місяць, тобто до 20-го лютого за лютий.
Для 3-ї групи крайній термін сплати єдиного податку – 10 днів після граничного терміну подання декларації. Тобто, якщо за 2023 рік потрібно здати декларацію до 9-го лютого, то сплатити єдиний податок потрібно до 19-го лютого.
Що є доходом?
Єдинники ведуть облік тільки доходів, тому і єдиний податок (стосується 3-ї групи) сплачується з усієї суми доходу, без урахування витрат.
Доходом є все, що вам надійшло на рахунок або отримали на руки, а також вартість безкоштовно отриманих в користування товарів, послуг, робіт.
Якщо ви отримуєте дохід в іноземній валюті, дохід вважається 100% по курсу НБУ на дату надходження валюти на поточний валютний рахунок.
Про курсової різниці відповідно до розяснень ДФС - курсова різниця не включається до доходу єдинника 

До чого може привести несумлінне ведення ФОП?
До штрафу !!!
Дуже часто бувають випидки коли забувають про здачу звітності, найчастіше, коли на загальній системі, і не показують доходів, думають, що порожні звіти здавати не потрібно. Не забувайте вчасно платити податки, щоб уникнути штрафів і пені.

Не подали декларацію з ЄП
Коли подають декларацію з єдиного податку:
•    1–2-а групи — раз на рік до 1 березня;
•    3-я група — за кожен квартал, протягом 40 календарних днів після закінчення кварталу.
Прострочите подання декларації — треба буде сплатити 340 грн штрафу.
Якщо ФОП 3-ї групи прострочить подання декларації двічі й більше за рік, штраф буде 1020 грн (ст. 120, п. 300.1 ПКУ).
СГ, який не має можливості подання податкової декларації з прибуткового податку за 2022 рік та І квартал 2023 року несе зобов'язання щодо подання декларації в рамках 6-ти місяців після закінчення війни на території України.
Важливо знати! Передбачається звільнення від санкцій, обумовленої нормами ПКУ за подібну провину.
У разі появи зазначеної вище можливості, декларація подається за ці звітні періоди у строк 60 календарних днів з першого місяця, що триває після місяця, в якому відновилася така можливість.Витрати підприємця на загальній системі
Ще за прострочення й неподання звітності застосовують адмінштраф — від 51 до 136 грн, за повторне порушення протягом року — від 85 до 136 грн.

Не подали звіт із ЄСВ
Звіт із ЄСВ (форма Д5) слід подавати раз на рік до 9 лютого. Прострочите подання — доведеться сплатити штраф 340 грн (п. 7 ч. 11 ст. 25 ЗУ «Про ЄСВ»).
Ще може бути адмінштраф (165-1 КпАП):
•    від 510 до 680 грн — за перше порушення;
•    від 680 до 850 грн — за повторне протягом року.

Не сплатили ЄСВ
Єдинники сплачують ЄСВ від мінімалки, а загальносистемники — від чистого доходу.
Якщо не сплатили внесок або сплатили несвоєчасно, штраф буде 20% суми недоплати і пеня в розмірі 0,1% суми недоплати ЄСВ за кожен день прострочення.
Якщо штраф із ЄСВ донараховує податкова, він становить 10% суми внеску за кожен повний або неповний звітний період, але не більше 50% суми ЄСВ.
За ЄСВ немає строків давності нарахування, застосування і стягнення недоплати, штрафів і пені.
Підприємця-загальносистемника можуть оштрафувати за неповну й несвоєчасну сплату авансових платежів за ст. 1651 КпАП, на скільки — залежить від розміру недоплати:
•    заборгованість до 5100 грн — оштрафують на 680–1360 грн;
•    борг понад 5100 грн — штраф від 1360 до 2040 грн.
Якщо порушення повториться протягом року, штраф накладають повторно, від 2550 до 5100 грн.

Не сплатили єдиний податок
Підприємці 1–2-ї груп платять єдиний податок авансом до 20-го числа щомісяця. Якщо не сплатили або запізнилися зі сплатою, буде штраф 50% ставки податку (п. 122.1 ПКУ).
У 2023 році штраф за несплату єдиного податку складає:
•    134,20 грн для 1-ї групи;
•    670 грн для 2-ї групи ЄП.
Штраф нараховують за кожен місяць, і чим довше зволікаєте зі сплатою, тим більший штраф.Як вибрати КВЕД у 2023 році
ФОП 3-ї групи сплачують задекларований єдиний податок протягом 10 календарних днів з останнього дня подання квартальної декларації.
До якої дати платити єдиний податок у 2023 році: 19 лютого, 19 травня, 19 серпня, 19 листопада.
Якщо прострочите сплату, крім суми заборгованості з єдиного податку, маєте сплатити штраф, розмір залежить від строку затримки платежу (п. 126.1 ПКУ):
•    менше 30 днів на рівні 10% від величини податкових платежів, які підлягають і повинні нараховуватися та сплачуватись до складу бюджету;
•    більше 30 днів на рівні 25 % від величини податкових платежів, які підлягають та повинні нараховуватися та сплачуватись до складу бюджету;
•    повторно протягом 1095 календарних - на рівні 50 % від величини податкових платежів, які підлягають та повинні нараховуватися та сплачуватись до складу бюджету;
•    у третє та більш ніж за період 1095 календарних днів - на рівні 75% від величини податкових платежів, які підлягають та повинні нараховуватися та сплачуватись до складу бюджету. Так само штрафують і за недоплату єдиного податку.

Занизили дохід, і податкова це виявила
Якщо ФОП 3-ї групи в декларації показав суму доходу меншу, ніж насправді заробив, і сплатив єдиний податок менше, ніж повинен, — це порушення. Вважається, що він подав звіт із недостовірними відомостями, що призвело до заниження сплаченого єдиного податку.
У ході перевірки або звірки це виявила податкова (п. 123.1 ПКУ).
Що буде: ДПС донарахує податок і нарахує штраф 25% від заниженої суми. Якщо помилка повторювалася протягом 1095 днів, штраф буде вже 50% від цієї суми.
Цей штраф не стосується ФОП на 1-й і 2-й групах, адже ви платите фіксовану суму єдиного податку.

Отримали дохід за незареєстрованим КВЕД
На спрощеній системі оподаткування можна отримувати дохід лише за тими видами діяльності, які зареєстрували в держреєстратора і внести до реєстру платників єдиного податку.
У Податковому й Адміністративному кодексах не прописано відповідальність за ведення діяльності за КВЕДами, не зазначеними в облікових даних у реєстрі платників єдиного податку. Але на практиці якщо ФОП отримує доходи за видами діяльності, які не вніс до реєстраційних даних, це визнають його доходом як фізособи (п. 177.6 ПКУ). І обкладається він 18% ПДФО й 1,5% військового збору (3% на період військового стану або НС згідно із законопроектом   №7432).ФОП чи ТОВ - що краще у 2023 році
Може бути так: ФОП зареєстрував КВЕД у держреєстратора, але не вніс його до реєстру єдинників і отримує за ним дохід. Це порушення умов роботи на спрощеній системі, підприємець має самостійно сплатити з такого доходу єдиний податок за ставкою 15% і перейти на загальну систему (пп. 7 пп. 298.2.3 ПКУ).

Перевищили річний ліміт доходу в 2023 році
Заробили більше — із суми, що перевищує ліміт, треба сплатити 15% єдиного податку (п. 293.4 ПКУ).
Після цього ФОП 1–2-ї груп можуть перейти на «старшу» групу, а от із 3-ї можливий перехід лише на загальну систему. Коли: з наступного кварталу після перевищення.

ФОП порушив правила роботи на ЄП
Якщо ФОП отримує заборонений на спрощеній системі дохід, така виручка оподатковується підвищеною ставкою єдиного податку — 15%.
До якого доходу застосовують підвищену ставку єдиного податку:
1.    Отриманого ФОП 1–2-ї груп від ведення діяльності, забороненої для цих груп.
2.    Від негрошових розрахунків, таких як бартер, взаємозалік тощо.
3.    Отриманого від заборонених для всіх єдинників видів діяльності.
4.    Який ФОП 1–2-ї груп отримали за не зареєстрованими в реєстрі єдинників кодами КВЕД.

Самостійно виправляєте помилки у звітності
Помилки у звітності може знайти податкова або сам підприємець. Якщо помилку знайшли ви, розмір штрафу залежить від того, яким чином виправляєте:
1.    Подали уточнюючу декларацію окремим документом. Тоді штраф буде 3% від суми недоплати. Недоплату і штраф треба внести до подання уточнюючої декларації.
2.    Виправити помилки, врахувати недоплату й відобразити суму недоплати можна в поточній декларації з цього податку. І сплатити суму недоплати й штраф у розмірі 5% від суми недоплати разом із поточним зобов'язанням із цього податку.

ФОП не має первинних документів
Ви зобов'язані зберігати первинні документи, що підтверджують цифри у звітності, не менш 1095 днів від дня подання декларації, в якій їх використовували (ст. 44 ПКУ).
Якщо не виявиться оригіналів первинних документів, які підтверджують суми в книзі обліку чи декларації, буде штраф 1020 грн, наступного разу оштрафують уже на 2040 грн.

Наші працівники займаються веденням бухгалтерського та податкового обліку для юридичних осіб та підприємців віддалено.  Ми робимо бухоблік компаній-клієнтів прозорим та доступним,
допомагаючи мінімізувати фінансові витрати та сконцентруватися на основній роботі.
Бухгалтерський супровід здійснюється на всій території України.


ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Заповніть це поле.
Заповніть це поле.Невiрний формат.
Заповніть це поле.
Введіть код, вказаний на зображенні:

Вкажіть код.